Absynth - niezwykłe połączenie tradycyjnych materiałów z nowoczesną formą mebla.

ABSYNTH to nowa, inspirująca marka meblowa powstała z myślą o osobach interesujących się aranżacją i wystrojem wnętrz, a także szeroko rozumianym designem. Doskonałe, nowoczesne wzornictwo marki ABSYNTH zawsze idzie w parze z przemyślaną w każdym detalu konstrukcją mebla. 

Design mebli ABSYNTH bezpośrednio koresponduje z najciekawszymi trendami w światowym wzornictwie. Czerpie zarówno z rodzimej tradycji meblarskiej, jak i doświadczeń europejskich producentów mebli. Jest wynikiem niezwykłego połączenia tradycyjnych materiałów z zupełnie nową formą mebla.Przedstawiamy kolekcję: NOi collection

Poszczególne moduły występują w dwóch wersjach: BASIC (wewnętrzny stelaż) oraz NATURAL (oprócz wewnętrznego stelaża mebel posiada element dębowy). Do wyboru są dwie grupy cenowe tkanin; I grupa: LUNA i MILANO, II grupa: SOFIA (szenilowa tkanina łatwoczyszcząca, z funkcją aqua-clean).

Sofa 150

Kubiczna sofa marki ABSYNTH to przede wszystkim prosta forma i nieziemski komfort siedzenia uzyskany dzięki wykorzystaniu termoelastycznej pianki z pamięcią, która dostosowuje swój kształt do ciała. Prosta konstrukcja mebla sprawia, że sprawdzi się w niemalże każdym rodzaju wnętrza.

Sofa 200

Prosta forma, najwyższej jakości tkanina szenilowa z funkcją aqua-clean (II grupa cenowa), wielość możliwości aranżacyjnych, wysoki komfort siedzenia uzyskany dzięki wykorzystaniu innowacyjnej pianki z pamięcią – to największe zalety sofy.

Fotel

Wyjątkowo wygodny fotel o prostej, niewymuszonej formie idealnie sprawdzi się jako samodzielny mebel czy też część całego, skomponowanego systemu wypoczynkowego. Niezwykła miękkość siedziska oraz oparcia została uzyskana dzięki wykorzystaniu innowacyjnej pianki z pamięcią, która idealnie dopasowuje się do ciała.

Fotel z podłokietnikiem

Fotel idealnie sprawdzi jako samodzielny mebel, ale również stanowi świetną podstawę aranżacyjną do stworzenia całego, zindywidualizowanego systemu wypoczynkowego. Z każdej strony jest obszyty szwem i łatwoczyszczącą tkaniną szenilową z funkcją aqua-clean (SOFIA), dlatego też w każdej chwili możesz kreatywnie zmieniać ostateczny wygląd mebla.

Fotel z jednym bokiem

Prosta, niewymuszona forma mebla, wysoki komfort siedzenia uzyskany dzięki wykorzystanej pianki z pamięcią, wiele możliwości aranżacyjnych, szenilowa tkanina łatwoczyszcząca z funkcją aqua-clean w II grupie cenowej tkanin – to największe zalety fotela.

Puf 90, 150, 200

Fotel bez boków to przede wszystkim prosta konstrukcja. Dzięki temu mebel stanowi świetną podstawę aranżacyjną. Wypełniony termoelastyczną pianką z pamięcią mebel w jednej chwili może stać się wygodnym fotelem z podłokietnikiem lub oparciem. 

Szezlong 150, 200

Niezwykle komfortowy mebel, który świetnie sprawdzi się jako samodzielny mebel czy też część składowa skomponowanego przez Ciebie systemu wypoczynkowego. Wysoki komfort siedzenia został uzyskany dzięki wykorzystaniu termoelastycznej pianki z pamięcią, która dostosowuje swój kształt do ciała. Dzięki wykorzystanym szwom z pozoru prosty mebel nada wnętrzu eleganckiego charakteru.

Szezlong 150, 200 krótki

Prosty, ale robiący wrażenie szezlązg z wykorzystanym specjalnym szwem to świetna propozycja dla tych wszystkich, którzy są miłośnikami dobrego dizajnu oraz dobrego wypoczynku. Bardzo wysoki komfort siedzenia został uzyskany dzięki wykorzystanej innowacyjnej pianki z pamięcią, która dostosowuje swój kształt do ciała.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! 14 655 32 02


Galeria pozostałych produktów

Abysnth