Comezo - obcując z drewnem

Comezo - producent mebli pokojowych, stołów i krzeseł. Meble wykonane są z drewna bukowego oraz dębowego, wyróżniają się nowoczesna linią wzorniczą z zarazem prostotą i minimalizmem.

Duży wybór wybarwień (9 dla drewana dębowego, 18 dla drewna bukowego) oraz szeroki asortyment tkanin obiciowych.

Wszystkie stoły i krzesła wyprodukowane są z odpowiednio dobranego litego drewna i wysokiej klasy olein naturalnych. Odporność na wodę, alkohol i wysoką temperaturę zapewnia najwyższy poziom jakości.

Przedstawiamy kolekcję SOL NEGRO w ośmiu kompozycjach

SOL NEGRO to połączenie fornirów, naturalnego orzech i barwionego na czarno dębu. Usłojenie drewna orzechowego jest wyjątkowo wyraźne i układa się w bardzo dekoracyjny sposób. Jego szlachetny rysunek czyni mebel niezwykle ekskluzywnym, a połączenie z głębią czarnego dębu wprowadza nutę awangardy.

Sol Negro to kolekcja mebli modularnych, umożliwiających idealne dopasowanie do każdego wnętrza, zapewniając przy tym duża swobodę podczas aranżacji. Wykorzystując modułowość i mnogość elementów można je dowolnie zestawić.

Dla wszystkich tych, którzy szukają kompromisu pomiędzy funkcjonalnością, a dostępną powierzchnią, dobrym rozwiązaniem może być wkomponowanie bufetu w „ściankę RTV”. Natomiast poprzez dodanie nadstawki fi-fi uzyskujemy dodatkową przestrzeń na sprzęt.

Decydując się na podwieszenie przeszklonych brył uzyskamy lekkość i ażurowość kompozycji. Podświetlenie panoramiczne przeszklonej witryny lampami LED o naturalnej barwie dodatkowo podkreśla efekt dekoracji. Oświetlenie to charakteryzuje się długą żywotnością i bardzo niskim zużyciem energii.

Sol Negro to nie tylko wyposażenie komfortowego salonu, ale również funkcjonalnej jadalni. Dzięki bogatej ofercie rozkładanych stołów, jesteśmy w stanie odpowiednio dopasować rozmiar zapewniając miejsce dla wszystkich. Wybór z kilkunastu witryn i bufetów pozwoli natomiast na stworzenie jadalni idealnie dopasowanej do potrzeb.

Barwiony na czarno dębowy box to dekoracyjny element pełniący funkcję użytkową. Może być dodatkiem do szafek, osobną bryłą lub tworzyć regał. Mając do dyspozycji podesty o wielu wymiarach, możemy stworzyć podstawę dopasowaną do przestrzeni jaką dysponujemy. Ustawienie mebli na podeście czyni zestaw uporządkowanym i nadaje nowoczesną formę.

Specjalnie zaprojektowane moduły na sprzęt multimedialny pomogą uporządkować i ukryć kable, płyt, konsole i całą resztę. Połączenie kliku elementów w dolnej części zestawu tworzy spójną całość, szuflady z pełnym wysuwem dają nieograniczony dostęp do ich wnętrza. To właśnie od rozmieszczenia telewizora zaczynamy projektowanie naszego salonu, a budowany wokół niego zestaw mebli powinien być praktyczny i ułatwiać relaks.Masz pytania? Zadzwoń do nas!14 655 32 02