BIZZARTO – prawdziwy komfort wypoczynku

Bizzarto kreuje wnętrze - łącząc najnowsze trendy, unikalne wzornictwo oraz funkcjonalność. Produkuje najwyższej jakości meble. Indywidualny charakter, wygoda i różnorodność to znaki rozpoznawcze tej marki. Wyprodukowane przez Bizzarto meble, są odzwierciedleniem pasji projektantów i doświadczenia konstruktorów.

Kolekcje mebli Bizzarto są nie tylko wygodne, ale także mają dodatkowe funkcje zwiększające komfort takie jak regulowane zagłówki, podłokietniki, półki-stoliki zmieniające się w oparcia, które również można regulować.

Każda kolekcja mebli wypoczynkowych może być wykonana w dowlonie wybranej tkaninie obiciowej lub skórze, co daje możliwość niogranicznego zestawienia wzorów, barw i faktur. 

Przedstawiamy kolekcję GENESIS

Genesis to niezwykle funkcjonalna kolekcja mebli, pasująca do przestronnych wnętrz. Połączenie prostej formy i wygody sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach.

Projektanci zadbali przede wszystkim o Nasz komfort. Siedziska i oparcia mebla są bardzo miękkie a zastosowanie ruchomych, niezależnie unoszonych zagłówków umożliwia wygodne oparcie głowy co gwarantuje wyjątkowy relaks.Nóżki mebli można wybrać w dwóch wersjach: metalowej oraz drewnianej.

Zaletą kolekcji jest możliwość łączenia modułów i dostosowywanie mebla do wielkości pomieszczenia. Moduły o różnych rozmiarach tworzy aż 13 elementów kolekcji, co ułatwia i zwiększa możliwości ustawienia elementów ze sobą.

Przykładowe zestawienie elementówMasz pytania? Zadzwoń do nas!14 655 32 02Pozostałe kolekcje

Genesis Bizzarto