Caya Design - oryginalny włoski styl

Caya Design jest producentem wysokiej klasy mebli salonowych, charakteryzujących się niepowtarzalnym stylem połączonym ze starannym wykonaniem. Odpowienio dobrane materiały gwarantują trwałość wykonania, a nowoczesne rozwiazania techniczne zapewniaja jego funkcjonalność użytkową.

Meble łączą komfort i wygodę użytkowania z charakterystycznym designem tworząc wspólną, elegancką i niepowtarzalną całość.

Kolekcje obejmują narożniki, fotele i podnóżki oraz modułowe bryły mebli, które posiadają nieograniczone możliwości w budowaniu kombinacji i układów mebla. Oprócz meblli salonowych w ofercie producenta znajdują się również łózka, ławy, komody oraz krzesła.

Przedstawiamy kolekcję Emporio

Emporio to przede wszystkim wygodny mebel wypoczynkowy z akcentami nowoczesnej myśli we włoskim stylu. Narożnik z jednej strony jest zakończony ciekawym i funkcjonalnym pufem, co nadaje całości oryginalności. Precyzyjne wykończenia i piękne wzornictwo, to najważniejsze cechy kolekcji mebli CAYA DESIGN.Siedziska i oparcia mebla są wypełnione wysokoelastyczną pianką HR (oparcie pianka T3030, zagłówki pianka T2315), która zapewnia wygodę i relaks podczas odpoczynku.

Funkcja sapania pozwala na komfortowy sen, a dużą swobodę miejsca zapewnia spora powierzchnia o wymiarach 198x140cm. Dodatkowo w siedziskach zastosowano sprężyny faliste, gwarantując trwałość i stabilność
Pięciostopniowe regulowane zagłówki pozwalają na optymalny dobór pozycji podczas siedzenia, dostosowany indywidualnie do każdego użytkownika.
Projektanci zadbali również o miejsce przeznaczone do przechowywania pościeli. Mebel posiada dwa schowki, większy i mniejszy, dzięki czemu rzeczy pozostaną w ukryciu a zaraz na wyciągnięcie ręki.W skład kolekcji obok narożnika o wymiarach 265x225x77cm wchodzą jeszcze fotel oraz podnóżek. Wypoczynek występuję zarówno w wersji lewej jak i prawej.Masz pytania? Zadzwoń do nas!14 655 32 02Galeria pozostałych kolekcji

Caya Design - Kolekcje